Archiwum czerwiec 2021


cze 25 2021 Jak schudłam 10 kg - Kanabialica prawdziwa...
Komentarze: 1

Kanabialica - prawdziwa historia nadesłana przez Naszą klientkę .


Gdy zabrałam się za redukcję, ważyłam 69 kg przy wzroście 170. Nie miałam nadwagi, ale brakowało mi niewiele. Dziś ważę 59 kg, wzrost bez zmian
Czułam ciągłe zmęczenie, brak chęci na robienie rzeczy, których nie muszę. Czyli brak spacerów, sportów czy nawet bardzo rzadkie wyjścia do miasta. Popadałam powoli w depresję.
Wyniki badań się pogarszały, cukier i cholesterol coraz wyższy. Moja waga również wskazywała coraz większą liczbę.
Podczas konsultacji lekarz zalecił zdrowszą dietę, a nawet usunięcie z niej słodyczy i kolorowych napojów…
Gdy sprawdziłam swoje wymiary i spojrzałam na siebie w lustrze z tym wszystkim co miałam w głowie opinia lekarza, co wskazuje waga i centymetr oraz jak prowadzę aktualnie swoje życie…


Postanowiłam wdrożyć w życie nowy plan.

 

Plan na zdrową i szczupłą mnie.


Redukcja zajęła mi 3 miesiące. Podczas niej zgubiłam 9 kilogramów, a później po drodze jeszcze kilogram. Moja redukcja trwała od 5 marca do 15 maja , czyli ponad 3 miesiące. Dzień moich urodzin był metą. Dobiegłam zwycięsko!

 

kanabialicaJak mi się to udało ?

to moja strategia odchudzania w tylko 4  prostych krokach !

1. Poranna szklanka wody pozytywnie oddziaływuje na nasz organizm. Dzięki temu uprawniamy metabolizm, obniżamy kortyzol i czujemy się zdecydowanie szczęśliwsi!

2.ważnym  krokiem mojej diety  było  wyrzucenie wszystkich pochowanych słodyczy, kolorowych napojów… I wszystkiego co posiada w sobie niezdrowe cukry.
Cukry oraz węglowodany to nasz wróg to on sprawia, że czujemy się słabi, senni i przybieramy na wadze.Dzięki zmniejszeniu ilość spożywania cukrów i węglowodanów zdecydowanie poziom głodu spada i zjadamy dużo mniej kalorii.
Wybrałam  te zdrowsze cukry  np. z owocków!

3.Robiłam dla siebie  posiłki  zbilansowane, czyli takie które zwierają w sobie białko, tłuszcze oraz warzywa! Dzięki, takiemu zestawieniu obniżysz uczucie głodu oraz podjadania.

4. Czas na suplementacje wspomagającą ja wybrałam Kanabialice !

Koleżanka twierdzi, że nie tylko przyspiesza przemianę materii, ale też hamujące aktywność enzymów, które prowadzą do odkładania tłuszczów w organizmie.... po analizie i moim doświadczeniu z Kanabiaicą przyznam jej racje !
Odrzucając  cukry oraz węglowodany. Naszą dietę zamieniamy na tłuszczową. Świetnie.
Prowadzi to nas do przejścia na dietę ketogeniczną. Cięższa opcja, ale na pewno bardzo skuteczna.
Jednak nie każdy jest w stanie wejść w stan ketozy, co zakłada właśnie ta dieta.
Dlatego na pomoc przychodzi nam  Kanabialica . Jest to całkiem nowy, ale już przetestowany suplement!

Z połączenia olejku CBD, zielonej kawy i ekstraktów z zielonej herbaty i paru jeszcze innych składaników powstała Kanabialica .
Kanabialica  na odchudzanie, stworzona z myślą o tych, którzy przeszli na dietę keto, ale nie są w stanie naturalnie wejść stan ketozy.


Kanabialica usprawni procesy trawienne, doda Ci energii oraz pomoże przy diecie tłuszczowej wejść w stan ketozy! A także jest produktem z naturalnych składników.

 

                                                             Oryginalny  produkt dostępny na www.konopiafarmacja.pl

kanabialica